Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Нова іинформація на сайті

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Зима-Весна 2008-го: Нова інформація на сайті

10.05.2008 -- Впродовж зими та весни на сайті регулярно з'являлася нова інформація, про що ми вас не завжди встигали вчасно повідомляти. Тому про останні зміни на сайті ми повідомляємо тільки зараз - з деяким запізненням.

Зміни в основному відбулись в російському розділі сайту. На сторінку "Музыка и песни" додано контент. Крім того, на сайті створені сторінки "Японские Сумы" та "Вопросы о Японии".

Оновлені сторінки: Оформление визы, Планирование поездки, "Японский Харьков", "Японская Полтава", "Японский Херсон", Религия и философия, Трудоустройство в Японии, Ссылки, Япония глазами украинцев, Блюда и рецепты японской кухни, Японский язык, Через Евразию на 3-колесном мотогрузовичке, Учеба в Японии, Фото-впечатления, Туризм в Японию, Праздники, "Японский Киев", "Японская Одесса", Выйти замуж за японца,  "Японский Донецк", "Трудоустройство в Японии" та ін.  в основному за рахунок поповнення новими лінками.

 

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018