Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Нова іинформація на сайті

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Літо-Осінь-Зима 2007-го: Нова інформація на сайті

11.12.2007 -- Впродовж останніх місяців на сайті регулярно з'являлася нова інформація, про що ми вас не завжди встигали проінформувати вчасно. Тому про останні зміни на сайті ми повідомляємо тільки зараз - з деяким запізненням.

На сторінку "Бонсай" (в російському розділі сайту) додана стаття про стародавнє японське мистецтво вирощування декоративних карликових дерев. Крім того, сторінки:  "Лінки", "Японська мова", "Туризм до Японії", "Японський Київ", "Японський Донецьк", "Працевлаштування в Японії" та деякі інші поповнилися новими корисними лінками.

Ми також порадували батьків, які хотіли б залучити своїх дітей до вивчення японської мови і шукають для них викладача японської, розміщенням на сайті інформації: "Японська мова в Києві для наймолодших" (файл формату MS Word), лінк, для завантаження якого, знаходиться в розділі "Учбові заклади Києва з викладанням японської мови" на сторінці "Японський Київ" в російському розділі сайту.

 

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018