Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Наші нові автори

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Ми розпочали публікацію авторських матеріалів

21.06.2005 -- "Японська сторінка" розпочала публікацію авторських статей на сторінках сайту. "Першою ластівкою" стала стаття Ірини Демішевої з Донецька, що оповідає про результати соціологічного дослідження серед студентів Донецького національного університету. Стаття, що присвячена дослідженню сприйняттю образів Японії українськими студентами, базується на результатах анкетування 510 чоловік, проведеного автором навесні цього року.

Усіх, кого цікавить, якою українські студенти бачать Японію і яким їм уявляється образ цієї країни, можуть прочитати про це тут.

Ми і надалі плануємо публікувати на сайті цікаві матеріали, що їх надсилаються нам наші читачі, і з нетерпінням чекаємо їх від вас! Якщо ви хотіли б побачити вашу статтю або повідомлення на нашому сайті, просимо надсилати матеріали для публікації на нашу електронну адресу japan4you@ukr.net

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018