Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Про книжку про Україну з Японії

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Про книжку про Україну з Японії

22.07.2006 -- Сьогодні на сайт - у всіх чотирьох мовних розділах - викладено інформацію стосовно книги про Україну, що була написана і нещодавно видана в Японії японським автором Мотохіро Оно, котрий рік прожив в Україні.

Якщо вам цікаво більше довідатися про цю книжку та про її японського автора - запрошуємо вас сюди.

 

Повернутись на початок сторінки


Про останні оновлення сайту

22.07.2006 -- Протягом цієї весни і минулих літніх місяців 2006 року ми постійно вносили поточні оновлення на сайт, не завжди встигаючи сповіщати про це в новинах.

Так в українському розділі з'явилися перші три глави перекладу книги Нацуме Сосекі "Ваш покірний слуга кіт". Ті, хто цікавляться цим твором, можуть знайти його український переклад тут. Сподіваємося, що незабаром ми викладемо глави, що залишилися, і доведемо почату справу до кінця.

Ми також анонсували дві виставки японського каліграфа Рюсекі Морімото, святкування 9-річчя "Crіstall Power" і ін. події в розділі культурних новин, додали нові "корисні лінки" (насамперед російськомовні, оскільки крім нашого сайту поки що, на жаль, мало хто пише в українському інтернеті про Японію українською мовою) у розділ "Поїздка в Японію" і на сторінки "Японський Київ", "Японська Одеса", а також у розділ "Хобі-Япония" на сторінки "Аніме-Манга" і "Страви і рецепти японської кухні" в російськомовному розділі сайту, внесли захист від спам-роботів у форми введення інформації гостьової книги та у розділі "Зворотний зв'язок", зробили інші необхідні доповнення.

Крім того, на сайт продовжували додаватися нові посилання й інформація, знайдена в Інтернет (див. на сторінці "Лінки"). Але оскільки кожне таке оновлення було не дуже значним, ми спеціально не сповіщали про це щораз, коли це робилось.

 

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018