Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Так! Ющенко!

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

21 японець написав Президенту України

30.08.2005 -- Питання японців до Президента України, що надійшли на сайт "Японська сторінка" протягом недавнього візиту в Японію Віктора Ющенка, сьогодні вже знаходяться в Секретаріаті Президента.

Як ми вже повідомляли раніше, під час візиту в Японію Президента України "Японська сторінка" надала можливість кожному з наших японських відвідувачів поставити запитання особисто Президентові Ющенку. Електронну анкету, що ми розмістили на сайті, міг заповнити японською мовою будь-який житель Країни сонця, що сходить, що зайшов на наш сайт протягом цієї інформаційної акції з 18 по 31 липня.

За цей час на сторінку інтернет-опитування завітало 636 відвідувачів, 21 з яких поставив запитання Президентові України, заповнивши анкету, яку було розміщено на сайті.

Ми переклали отримані запитання з японської на українську мову, що забрало деякий час, і вчора - 29.08.2005 передали їх до Секретаріату Президента України. Голова Фонду "Мрії здійснюються" Олексій Танасієнко особисто передав працівникам Секретаріату запитання Президентові Ющенку, що надійшли від японських відвідувачів "Японської сторінки".

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018