Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Нас підтримують!

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

Лист підтримки

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Ми одержали листа підтримки із Секретаріату Президента

18.11.2005 -- Сьогодні на нашу адресу надійшов лист, у якому Секретаріат Президента України виявляє підтримку одній з наших останніх ініціатив, яка була реалізованих у рамках діяльності нашого сайту.

Як ми вже повідомляли, під час недавнього візиту до Японії Президента України влітку цього (2005) року "Японська сторінка" надала можливість будь-якому з наших японських відвідувачів поставити запитання особисто Президенту Ющенку. Про те, що відбувалося в рамках цієї інформаційної акції інтерактивного опитування громадян Японії у зв'язку з візитом Президента України в Країну сонця, що сходить, ми писали 19.07.2005 та 30.08.2005.

І ось сьогодні ми одержали лист, підтверджуючий, що справа, яку ми розпочали, одержала оцінку на такому високому рівні...

Про те, яке продовження матимуть ці події та про підбиття підсумків акції, що була проведена,  ми будемо вам розповідати, шановні читачі, на сторінках нашого сайту.

* * *

Додано фото виступів майстрів "Ракуґо" у Києві

18.11.2005 -- На сторінку, яку присвячено виступам майстрів жанру "Ракуґо", додані фото, що були відзняті під час цієї події.

Ці фото ви можете побачити тут.

* * *

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ] Лист підтримки ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018