Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Йокосо!      -     Ласкаво просимо!

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

Події: Україна-Японія
Новини сайту
"Японська Україна"
Співробітництво з Японією
Хобі - Японія
Мандруємо до Японії!
Знайдено в мережі

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Цей сайт - "Японська сторінка", що ми відкрили в українському Інтернеті. Ми це Фонд "Мрії здійснюються", який працює в Києві з 2000 року.

Зміст головної сторінки сайту:


Навіщо було створено цей сайт

Обстеживши український Інтернет, ми переконалися, що в ньому не так багато ресурсів, які були б присвячені Японії. Тому ми вирішили, що створення нашої "Сторінки" про Японію заповнить цю важливу відсутню ланку в Інтернет-просторі України.

Сподіваємося, що це послужить меті ще більшого зміцнення інформаційних контактів між народами наших країн та допоможе людям більше дізнатися про Японію, і тим самим заповнить дефіцит інформації про цю країну, якою багато хто цікавляться в Україні сьогодні.

Повернутись на початок сторінки


Що ви можете знайти на нашому сайті

Незалежно від того, хто ви і що саме цікавить вас у Японії, ви зможете знайти тут багато цікавої інформації, що, сподіваємося, буде вам корисною. Ми думаємо, що наш сайт зможе задовольнити інтереси самих різних категорій відвідувачів - від бізнесменів та фахівців, що професійно займаються Японією, до людей, для яких вивчення різних сторін життя Японії є справою, якою вони захоплюються у вільний час, тобто хобі.

Для тих з вас, хто шукає інформацію про Японію в мережі, ми спеціально створили розділ "лінки", де накопичені Web-лінки, які розподілені по різних тематиках. У розділі є лінки на сайти, цілком присвячені Японії, сайти східної тематики, з розділом "Японія", сайти об'єднань українців у Японії, персональні україномовні авторські сайти, сайти, що тематично пов'язані з Японією, сайти про традиційну культуру та мистецтво Японії, Інтернет-каталоги про Японію, енциклопедичні і бібліографічні довідники про Японію, форуми про Японію, пошукові системи, безкоштовні поштові розсилання, присвячені Японії, новинні ресурси, пов'язані з Японією тощо. На даний момент тільки в розділі "лінки" нараховується більше 100 анотованих посилань на ресурси про Японію. Крім того дуже багато посилань тематичної спрямованості розподілено по тематичних розділах сайту: "Японська Україна", "Співробітництво з Японією", "Хобі-Японія", "Поїздка в Японію" і ін., де вони розташовуються наприкінці кожної зі сторінок зазначених розділів .

Як говорить японське прислів'я: "Шлях у десять тисяч рі починається з першого кроку". Ми сподіваємося, що для деяких з вас наша "Японська сторінка" стане саме тим першим кроком, що дозволить вам почати захоплюючу подорож у дивовижний світ Країни сонця, що сходить, .

Повернутись на початок сторінки


Додаткові можливості для відвідувачів англійської і японської версій сайту

Ми припускаємо, що "Японська сторінка" виявиться цікавою та корисною і для відвідувачів з Японії, для котрих рідною мовою є японська мова, і, можливо, для відвідувачів з інших країн, які володіють англійською мовою. Саме тому до російської й української версій сайту було додано англійську і японську версії.

Всі мовні версії (включаючи російську, українську, англійську та японську) відрізняються тієї особливістю, що посилання на ресурси Інтернет, які наводяться в тексті сторінок мовної версії, так і в спеціальних розділах "Лінки", це посилання на ресурси на тій же мові, що і мова тієї версії сайту, де їх розміщено. Так, приміром, у російської версії "Японської сторінки", за деякими винятками, розміщені лінки тільки на російськомовні ресурси Інтернет, які присвячені Японії, в українській - на українськомовні ресурси, в англійській - на англомовні і, відповідно, японська версія сайту містить посилання переважно на япономовні ресурси Інтернет. Тому, якщо ви, наприклад, хотіли б відшукати якісь англійські сайти про Японії чи інформацію з японської тематики в мережі Інтернет англійською мовою, вам необхідно відвідати англійську версію сайту, щоб ви змогли скористатися цією можливістю.

Відвідувачі ж японської версії, крім того, можуть ознайомитися з матеріалами про Україну японською мовою (у тому числі з новинами і подіями України, можливостями співробітництва з українськими партнерами, культурою й визначними пам'ятками країни тощо), які розміщено лише в японської версії сайту.

Повернутись на початок сторінки


Контакти і можливість спілкування з нами

У разі потреби Ви можете зв'язатися з нами. Наші контактні координати Ви бачите нижче. Ви можете написати нам листа на нашу адресу електронної пошти, або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті. Форма зворотного зв'язку знаходиться тут. Крім того, наприкінці сторінок, розташованих у деяких тематичних розділах нашого сайту, ви можете залишити інформацію про себе скориставшись тематичною формою зворотного зв'язку, призначеною для тих, кого цікавить тематика, яка представлена в даному розділі. Якщо ж ви хочете поспілкуватися не тільки з творцями "Японської сторінки", але і з усіма відвідувачами сайту, ласкаво просимо - до ваших послуг гостьова книга, у якій передбачена підтримка української, російської,  англійської та японської мов.

Телефон:
+38 (067) 504-5072
 
FAX:
 
Поштова адреса:
Україна, 04116, Київ-116, а/с 26
 
E-mail:
З питань співробітництва: japan4you@ukr.net
Webmaster: japan4you@ukr.net
 

Повернутись на початок сторінки


Використані матеріали

На сайті використані матеріали Фонду "Мрії здійснюються", а також матеріали, які були почерпнуті з мережі. лінки на джерела з мережі, що були використані при підготовці тих або інших сторінок сайту, указуються безпосередньо в тексті або фігурують у числі інших посилань у розділі "Корисні лінки" наприкінці тих сторінок, при підготовці яких вони були використані.

Матеріали сайту надані в ознайомлювальних та освітніх цілях, адміністрація сайту НЕ несе відповідальності за використання матеріалів порталу в будь-яких не законних цілях.

Якщо у Вас є бажання допомогти розповсюдженню інформації про Японію: всю інформацію пов'язану з Японією, її культурою, історією, життям сучасної Японії і т.п., а також ваші пропозиції ви можете надсилати на мейл japan4you@ukr.net.

Авторські матеріали, надані "Японській сторінці" для публікації їх авторами, при публікації супроводжуються вказівкою імені і прізвища автора. Просимо взяти до уваги, що у випадку публікації авторських матеріалів на сторінках сайту, думки, що висловлюються в статтях, належать їх авторам, і "Японська сторінка" не несе за них відповідальності.

Увага! Автори "Японської сторінки" не несуть відповідальності за зміст сайтів, яких включено у каталог посилань, та за сумлінність фірм, що пропонують свої послуги, тому що перевірка вірогідності інформації не завжди є можливою. Рекомендуємо виявляти обачність при вступі в ділові відносини.

Повернутись на початок сторінки


Обмін лінками

Наші баннери:  

Якщо Вам сподобався наш сайт "Японська сторінка", Ви можете помістити наш баннер на свою сторінку, поставивши на вашу сторінку наступний код:

"Японська сторінка" - Дружній сайт про Японію в українському Інтернет. Авторський проект Фонду "Мрії здійснюються", Київ

   

"Японська сторінка" - Дружній сайт про Японію в українському Інтернет. Авторський проект Фонду "Мрії здійснюються", Київ

 

Наш текстовий лінк:

 

Японська сторінка в Україні Дружній сайт про Японію в українському Інтернет. Тут ви можете знайти безліч цікавої, корисної та захоплюючої інформації про Країну сонця, що сходить. Авторський проект Фонду "Мрії здійснюються", Україна, Київ.

 

Ви можете помістити цей лінк на Ваш сайт, поставивши наступний код:

 

 

Якщо Ви хочете поставити на "Японській сторінці" посилання на свій ресурс, надсилайте Ваш баннер і код на нашу поштову адресу: japan4you@ukr.net .

Повернутись на початок сторінки


     

[ На головну ] Події: Україна-Японія ] Новини сайту ] "Японська Україна" ] Співробітництво з Японією ] Хобі - Японія ] Мандруємо до Японії! ] Знайдено в мережі ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2019 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 27.03.2019