Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Хобі - Японія

Події: Україна-Японія Новини сайту "Японська Україна" Співробітництво з Японією Хобі - Японія Мандруємо до Японії! Знайдено в мережі

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

Японська каліграфія
Література Японії
Фотозамальовки Японії
Японська мова

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
Цікавитися Японією в наші дні стало дуже модно. Цьому захопленню віддають свій вільний час багато українців. Спектр захоплень досить широкий і нам не так легко освітити всі його прояви. Сюди входять захоплення мистецтвом Японії, її культурою, японською мовою, бойовими мистецтвами Країни сонця, що сходить, поезією і літературою Японії, якою зачитуються усі - від студентів до домогосподарок і, навіть, екзотичними рецептами страв японської кухні або героями японських анімашок. Коротше - усього не перелічити!

Ми спробуємо на сторінках сайта знайомити вас з цією невичерпною темою, розуміється ці матеріали будуть з'являтися тут у міру їхнього надходження.

Будемо дуже вдячні вам, дорогі наші читачі, якщо ви зможете надсилати для розміщення на сайті цікаві матеріали, з якими вам пощастило зустрітися в мережі і якими ви захочете поділитися з нами і з іншими відвідувачами сайту, що цікавляться Японією.

А поки що можете подивитися краєвиди Японії, які вже з'явилися у цьому розділі сайту.

Повернутись на початок сторінки


Ви захоплюєтеся чимось конкретно, або Вас цікавить усе, що стосується культури і життя Японії?

Скористайтеся формою зворотного зв'язку, що знаходиться на цій сторінці нижче, щоб повідомити нас про це.

Можливо, ми чимось зможемо Вам допомогти або ще якимось чином будемо Вам корисні в плані досягнення Вашої мети. І, хоча, ми заздалегідь не можемо вам дати абсолютної гарантії (не все, на жаль, в наших силах!), Ви можете написати нам про предмет Вашого захоплення. Ми завжди раді одержати звістку від вас, відвідувачів нашого сайту! Тут же Ви можете задати нам питання або сформулювати Ваші побажання про співробітництво, що, можливо, Ви хочете нам надіслати.

За бажанням при заповненні контактної форми Ви можете внести в неї відомості про себе в тім обсязі, який Ви вважаєте потрібним. Цю контактну інформацію ми зможемо використовувати, щоб краще зрозуміти ваші потреби, повніше задовольнити Ваш інтерес і, зрозуміло, щоб мати можливість направити відповідь на Ваше запитання, звісно якщо Ви його задасте. Більшість полів форми не є обов'язковими і Ви можете заповнити їхній чи пропустити - на Ваш власний розсуд. Обов'язкові поля позначені *.

Повідомлення, що Ви нам залишите на цій сторінці, а також Ваші контактні координати не будуть опубліковані на сайті - їх отримаємо тільки ми, і їх не побачать відвідувачі нашого сайту. Тому, якщо Ви хочете залишити повідомлення, що зможуть прочитати усі відвідувачі сайту, можете скористатися гостьовою книгою, що знаходиться тут.

Увага! Якщо ви бажаєте поставити запитання про Японію, спочатку почитайте сторінку, яку присвячено запитанням про Японію.

Уточніть, у чому полягає Ваше захоплення, або що Вас цікавить у Японії *:

 

Чому Ви вирішили нам написати, і з якою пропозицією або питанням Ви до нас звертаєтеся: *

 

Ваша контактна інформація (за бажанням):

Як Ваше ім'я: *
Вік:
Професія:
 Де працюєте:
Адреса:
Телефон:
FAX:
Сайт:
E-mail: *

(Увага . Прохання натискати тільки один раз!)

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Японська каліграфія ] Література Японії ] Фотозамальовки Японії ] Японська мова ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2019 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 27.03.2019