Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

День народження Сторінки

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Сайт розміщено в мережі і розпочато випробувальну експлуатацію. Початок тестування сайту на сервері

05.03.2005 -- Цього дня Сайт у перше побачив світ. Саме тому 5 березня 2005 року ми вирішили назвати неофіційним Днем народження нашої "Японській сторінки" українському Інтернеті.

Поки що сайт виставлено в мережі без оповіщення і на нього не надано посилання з офіційного сайту Фонду (але, думаємо, посилання незабаром має з'явитися). Перш ніж інформувати широку громадськість про появу нового Інтернет-ресурсу, ми вирішили трохи його підтестувати і, зрозуміло, доробити всі необхідні компоненти, які ще не готові. Нині в мережі виставлено лише російську версію сайту, та й то - деякі її розділи ще не готові у повному обсязі.

Ми вирішили поки що ніяк особливо не відзначати цей день і повідомляти широку громадськість про цю подію, а просто привітати всіх друзів Фонду "Мрії здійснюються", хто до нас зазирне з власної ініціативи у день появи лінку в наступні дні, з цією знаменною для нас подією.

Ну, а якщо ви також захочете привітати нас, ми чекаємо ваших поздоровлень за адресою: japan4you@ukr.net. За цією  ж адресою ви можете повідомити нас про ті чи інші наші упущення чи погрішності у роботі сайту, якщо ви їх помітите.

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018