Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Початок створення сайту

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Фонд "Мрії здійснюються" розпочав роботу із створення "Японській сторінки"

25.01.2005 -- Цього дня була започаткована робота зі створення сайту. І перше, з тобто, чого ми почали, це визначили, що сайт має спілкуватися з відвідувачами чотирма мовами - крім російської та української мов він ще має бути представлений міжнародній громадськості також англійською і японською.

Таким чином, ми плануємо, що цей проект, крім іншого, стане першим вітчизняним японо-мовним Інтернет проектом і першим інформаційним ресурсом японською мовою в українському Інтернет-просторі.

Зрозуміло, що перш за все сайт має бути доступним для вітчизняних користувачів. Тому першочергове інформаційне завдання, яке покладене на нього, це повідомлення  актуальної інформації про Японії вітчизняній аудиторії українською та російською мовами, що й визначатиме інформаційні пріоритети сайту на першому етапі його розвитку.

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018