Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Ми розмовляємо 4 мовами!

Нова іинформація на сайті Нова іинформація на сайті Про мандрівку Р. Аріма "Ваш покірний слуга кіт" Про книжку про Україну з Японії Про японську каліграфію Створено радіо-сторінку Оновлено в кінці 2005 року Оновлено розділ "Події" Нас підтримують! Японcькі події в Києві Так! Ющенко! Україна в японській Мережі До дня незалежності Ющенко в Японії Наші нові автори Про Україну на EXPO 2005 Наша перша статистика Наші знахідки у мережі Ми розмовляємо 4 мовами! Ми вже "прописані" у Web'і! День народження Сторінки Початок створення сайту ПРЕС РЕЛІЗИ

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Українська, російська, англійська та японська версії вже доступні для відвідувачів сайту.

06.05.2005 -- Нарешті всі мовні версії сайту з'явились у мережі Інтернет! Зрозуміло, не всі вони рівноцінні за обсягом тексту, але в цілому можна сказати, що сайт вже має більш менш закінчений вигляд.

Українська версія сайту на сьогодні складається з таких розділів:

По перше це "Новини та події", сторінку з якого Ви як раз читаєте у даний момент.

Наступний розділ це "Японська Україна", де ви можете дізнатися, що японського можна, при бажанні, знайти  у різних містах (і місцях) нашої країни. Розділ на сьогодні включає  меншу кількість сторінок, ніж їх можна знайти в однойменному російськомовному розділі, але це тимчасовий стан, який, ми гадаємо, буде незабаром виправлений.

Розділ "Співробітництво з Японією" поки що складається з однієї сторінки, тому тих, хто хоче довідатися більше про можливості співробітництва з японцями у галузі бізнесу, запрошуємо використовувати інформацію із однойменного російськомовного розділу.

В розділі "Хобі - Японія" поки що тільки одна сторінка, на якій ви можете помилуватися мальовничими японськими краєвидами та фото-замальовками. Інформація про інші "японські хобі" на нашому сайті також поки що присутня тільки  в російськомовній версії.

Такий ж самий стан має розділ "Мандруємо до Японії", який на даний момент тимчасово налічує тільки одну сторінку.

Іншомовні версії сайту в основному повторюють структуру української версії сайту, за виключення японської версії, до якої додано особливого розділу "Вісті з України", що розповідає японському читачеві про новини з нашої країни, які цікавлять зараз багатьох людей в усім світі.

Крім тематичних розділів в українській частині сайту присутні: сторінка зворотного зв'язку "Пишіть нам", "Мапа сайту", "Пошук" (поки що, на жаль, не працює), "Лінки", "Гостьова книга" та, звісно ж, "Головна сторінка" українського розділу сайту.

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018