Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

ПРЕС РЕЛІЗ 15.11.2006

ПРЕС РЕЛІЗ 15.11.2006 ПРЕС РЕЛІЗ 20.07.2005 ПРЕС РЕЛІЗ 18.05.2005

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

Документ для друку

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

для публікації в ЗМІ


  Фонд "Мрії здійснюються"  
    Прес-реліз
15.11.2006

ЯПОНЦІ ЗАПИТАЛИ У ЮЩЕНКА, ЧИ ЛЮБИТЬ ВІН СУШІ 

21 японець написав Президенту Ющенку в ході інформаційної Інтернет-акції, проведеної Фондом «Мрії здійснюються» під час візиту Президента України до Японії влітку минулого року. Спеціально для цієї акції на «Японській сторінці» – українсько-японському сайті, створеному Фондом «Мрії здійснюються» - було відкрито сторінку, яка містила форму інтерактивного опитування японських громадян, присвяченого візиту до Японії Президента України. Будь-який бажаючий японець міг відвідати цю сторінку і поставити на японській мові запитання Президенту.

За час проведення акції, яка була підтримана Секретаріатом Президента України, на сторінку Інтернет-опиту завітало 636 відвідувачів, 21 з яких залишили свої питання Президенту Ющенку. Увага, яку проявили громадяни Японії до України і до особи Президента країни, свідчать про зростання інтересу до нашої країни та до її лідера з боку простих японців.

Багато запитань, що надійшли під час акції, демонструють достатньо добру обізнаність із соціально-економічними реаліями сьогоднішньої України. Один з авторів запитань – Мамору Оно – виявив занепокоєння значною кількістю бідних і безробітних в Україні і запитав у Президента, які у нього плани щодо поліпшення пенсійного забезпечення, зниження рівня безробіття і забезпечення зайнятості в країні?

Ряд запитань стосуються актуальних міжнародних подій. Один з учасників акції, Ясуо Ямадзакі, переконаний, що Україна має потужний потенціал великої держави і здатна в осяжному майбутньому зайняти місце світового лідера. Він запитав у Президента, яке його бачення майбутнього України на міжнародній арені? Томоакі Хірано з міста Омута, виявляючи занепокоєння підвищенням рівня тероризму в світі, поцікавився, чи не планує Президент Ющенко запровадити особливі антитерористичні заходи для захисту сухопутних кордонів України та її аеропортів з метою запобігання проникненню в країну міжнародних терористів.

Дуже багато питань зачіпали теми розвитку українсько-японських відносин, перспективи культурного обміну між нашими країнами, економічного розвитку України і співпраці з Японією в цій сфері.

Ряд надісланих запитань мали особистий характер. Їх авторів в основному цікавить відношення Президента Ющенка до культури Японії, національної японської кухні тощо: «А чи є у Вас якась улюблена японська страва, шановний пане Президенте? Може суші? Якщо це суші, то який саме вид суші Вам особливо до вподоби?» (Норіко Ямамото), «Чи не розкажете Ви, пане Президенте, чи є у Вашому повсякденному оточенні якісь японські речі, чи речі, що якимось чином пов’язані з Японією?» (Тошіюкі Танака) та ін.

Отримані запитання були перекладені з японської і направлені організатором Інтернет-акції – Фондом «Мрії здійснюються» до Секретаріату Президента України.

У зв'язку з «Місяцем української культури в Японії», що проходить зараз, Фонд звернувся з відкритим листом до Президента Ющенка з проханням надати відповіді авторам запитань.

Повернутись на початок сторінки


Додаткова інформація:

+38 (067) 504-5072 Олексій Танасієнко, Фонд "Мрії здійснюються"
E-mail: japan4you@ukr.net
Сайт: http://www.japanese-page.kiev.ua/ukr
 

Повернутись на початок сторінки


Лінки:

Документ для друку (цей прес реліз в форматі doc)

Сторінка  в Інтернет з попередньою публікацією про цю акцію

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ] Документ для друку ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018