Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

ПРЕС РЕЛІЗ 20.07.2005

ПРЕС РЕЛІЗ 15.11.2006 ПРЕС РЕЛІЗ 20.07.2005 ПРЕС РЕЛІЗ 18.05.2005

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

Документ для друку

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

для публикацІІ в ЗмІ


  Фонд "Мрії здійснюються"  
    Прес-реліз
20.07.2005
 

Перший український японо-мовний веб сайт проводить Інтернет опитування японців у зв'язку з візитом Ющенка Японію

18 липня 2005 року інтернет-сайт українською благодійною організації "Фонд сприяння авторам гуманітарних і соціальних ініціатив "Мрії здійснюються" відкрив інтерактивний Интернет-опитування громадськості Японії у зв'язку з початком візиту до Японії Президента України

Як повідомлялося, сайт під назвою "Японська сторінка" www.japanese-page.kiev.ua  на початку цього року створено українською, російською, англійською та японському мовами як авторський інтернет-проект Фонду "Мрії здійснюються» (Київ).

Президент України Віктор Ющенко 20 – 23 липня 2005 р. перебуває з офіційним візитом в Японії. "Японська сторінка" вирішила не залишатися осторонь цієї важливої події і провести власне Інтернет опитування, під час якого громадяни Японії можуть поставити запитання безпосередньо Президенту України.

Ми вирішили скористатися інтересом японців до особи нашого Президента і надати можливість японським відвідувачам нашого сайту поставити запитання особисто президенту Ющенко. Інформаційна Інтернет-акция "Так, Ющенко! – Постав запитання президенту України!", ініціатором і організатором якої виступив Фонд "Мрії здійснюються", здійснюється завдяки спеціально створеній нами веб сторінці інтерактивного опитування громадськості Японії у зв'язку з візитом до Японії Президента України. Сторінка з формою інтерактивного опитування розміщена в японському розділі сайту "Японська сторінка".

На сторінці розміщено електронну анкету опитування, яку може заповнити японською мовою, будь-який житель Країни сонця, що сходить, який відвідує сайт. Питання, зібрані в автоматичному режимі, по мірі їх надходження, обробляються і потім передаються в Секретаріат Президента України, із яким досягнуто домовленості про їх передачу Президенту Ющенко, після його повернення з Японії.

Усіх відвідувачів, які заходять на сайт з метою поставити запитання Президенту України, зустрічає сторінка з біографією Віктора Андрійовича Ющенка японською мовою, його фотографія, довідкова інформація про Україну та інша корисна інформація, з якою зможуть познайомитися всі бажаючі. Ця інформаційна акція розпочалася 18 липня і сторінка інтернет-опитування вже приймає відвідувачів - за станом на 19 липня нами уже отримано шість перших питань, адресованих Президенту Ющенко нашими кореспондентами з Японії.

Фонд планує нагородження японського автора самого цікавого питання, заданого Президенту України протягом Акції. Ми гадаємо, що це станеться вже після закінчення Акції, яка триватиме до 31 липня

 

Повернутись на початок сторінки


Контактна особа:

Олексій Танасієнко

Фонд "Мрії здійснюються"
Україна, 04116, Київ-116, а/с 26
Tel: +38 (067) 504-5072
FAX:
E-mail: japan4you@ukr.net
Сайт: http://www.japanese-page.kiev.ua/ukr
 

Повернутись на початок сторінки


Лінки:

Документ для друку (цей прес реліз в форматі doc)

Японська сторінка інтернет опитування в мережі

(для її перегляду на Вашому комп'ютері попередньо повинна бути установлена японська мова)

Повернутись на початок сторінки


     

На головну ] Нагору ] Документ для друку ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2018 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 23.02.2018