Україна-Японія:

"Японські новини" в культурному просторі України.

А також "українські новини" в культурному просторі Японії

     
     
 

На головну Нагору Напишіть нам! Мапа сайту Пошук Лінки Гостьова

Через Євразію на 3-колісній мотовантажівочці

Фестиваль «ЯпоноМанія-2013» Фестиваль «ЯпоноМанія» Виставка ікебани "Апокаліпсис – Чорнобиль" Новорічні майстер класи Всеукраїнський аніме-фестиваль Через Євразію на 3-колісній мотовантажівочці Місяць української культури в Японії Місяць Японії в Україні Ієрогліфи Рюсекі Морімото Виставка каліграфії "Україна на смак" від Мотохіро Оно Японський тиждень Сучасне японське мистецтво "Ракуґо" в Києві Українська новела в Японії Гітарист Морійоші Кувата Японська культура Акко в Києві

 

Увага !!!
Якщо Ви побачите помилку на сайті або лінк, що не працює, — виділіть і натисніть Ctrl+Enter, і ваше повідомлення одразу буде надіслано адміністрації сайту.
Система Orphus

Доступні розділи:

 
 
 
 
 
 

Спонсори проекту

 
 
Фонд "Мрії здійснюються"

 

 
 
 
 
Рекламний блок
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

З Франції до Японії..., через Київ

ПО ДОРОЗІ ВІДВАЖНИЙ ЯПОНСЬКИЙ МАНДРІВНИК ЗРОБИВ ЗУПИНКУ В УКРАЇНІ

Рютаро Аріма, 32-річний японський кондитер і авто-мобіліст-екстремал, старту-вав 1 травня в передмісті міста Діжон у Франції, перетнув Італію, Грецію, республіки колишньої Юго-славії, Албанію, Болгарію, Румунію і 29 липня прибув до Києва.

У вівторок, вранці 7 серпня, він відправився із столиці України, щоб самостійно, без супроводжуючих і без охорони продовжити свій шлях до Владивостока.

Рютаро Аріма в Парижі

 

Росія з її несприятливим кліматом і неякісними дорогами вважається йому найскладнішим етапом на шляху з Франції до Японії. По дорозі Аріма-сан планує також відвідати Монголію, а після прибуття у Владивосток - сісти на корабель, добратися по морю до Японії, перетнути її з півночі на південь, щоб закінчити свою пригоду в рідному місті Кагосіма (острів Кюсю).

Свою подорож відважний японець планував протягом 5 років, мешкаючи весь цей час у Франції. Минулого року він зробив "тренувальну подорож" і об'їхав 18 країн Північної, Центральної і Східної Європи, відвідавши Бельгію, Нідерланди, Німеччину, Данію, Швецію, Норвегію, Фінляндію, Росію, країни Балтії, Україну, Чехію і Словаччину.

На шляху з України до Японії йому доведеться подолати по суші і воді близько 15 тисяч км. (з них 11 тисяч км. -- до Владивостока), а з ураху-ванням вже пройденого шляху в 34 тыс.км (включаючи торішнє панєвропейське кільце) су-марна протяжність його подорожі складе майже 50 тис. км.

Одномісний триколісний автомобіль як засіб пересування він вибрав не випадково. Його увагу з дитинства привертали незвичайні транспортні засоби і можливість їх  ви-

користання в подорожах на далекі відстані. На шляху з України до Японії йому доведеться подолати по суші і воді близько 15 тисяч км. (з них 11 тисяч км. - до Владивостока), а з урахуванням вже пройденого шляху в 34 тыс.км (включаючи торішнє пан'європейське кільце) сумарна протяжність його подорожі складе майже 50 тис. км.

Одномісний триколісний автомобіль як засіб пересування він вибрав не випадково. Його увагу з дитинства привертали незвичайні транспортні засоби і можливість їх використання в подорожах на далекі відстані. Кілька років тому Аріма-сан придбав наймініатюрнішу вантажівку в світі - триколісний APE50 ("Бджілка") італійської компанії Piaggio, для чого він спеціально їздив до Італії. Не дивлячись на те, що його "Бджілка" вже три рази ламалася в дорозі, Рютаро Аріма не сумнівається, що він зуміє подолати всі перепони і в жовтні благополучно завершить свою подорож в Японії.

Японський мандрівник зазвичай ночує в наметі - щоб грошей вистачило до завершення подорожі. А їсть частіше за все спагеті власного приготування. У Києві Аріма-сан відпочивав з комфортом. Українці поселили його в готель і годували в ресторані, допомагали.

Олексій Танасіенко, голова Фонду сприяння авторам гуманітарних і соціальних ініціатив "Мрії здійснюються" (Київ): “Ми сприяли йому в перекладі з японської на російську мову під час отримання російської візи. Проконсультували, як потрібно поводитися в екстремальних умовах сибірської тайги. А також подарували атлас автомобільних доріг Росії”.

Рютаро Аріма, мандрівник: "У Україні я вже удруге. Коли я приїжджав сюди в минулому році, моя машина зламалася, і мені довелося займатися пошуками автомайстерні, тому у мене зовсім не залишилося часу, щоб ближче познайомитися з Україною і з місцевими туристичними пам'ятками. Зате у цей раз я зміг побачити життя простих людей, прекрасні церкви і собори, я був присутній на богослужінні, побував на базарах, зміг побачити, як працюють люди. Шкода тільки, що не зміг потрапити в театр, оскільки театри не працювали в літній період.

Моя машина рідна сестра італійської Vespa, - якщо хто дивився "Римські канікули", на такому скутері їздили герої цього фільму. Правда, її конструкція вже дещо застаріла, вона часто ламається, під час дощу вода заливає кабіну, але, на щастя, вона відрізняється досить таки незвичайному зовнішнім виглядом, що привертає увагу багатьох людей навколо, які приходять на допомогу в скрутних ситуаціях.

По моїх розрахунках в кінці жовтня я повинен прибути до Японії. Зрозуміло, якщо по дорозі не трапиться нічого такого, що могло б цьому перешкодити ... "

7 серпня 2007 р. (вівторок)

 

Повернутись на початок сторінки


 

Публікації в українських ЗМІ

 

В газеті "Киевские ведомости" (04.08.2007)

 

 

 

В газеті "Газета по-українськи" (07.08.2007)

 

 

Подивитись відеокліп autocentre.ua

 

Сюжет  новин "Канал24"

 

 

Сюжет новин "Нового каналу"

 

 

Повернутись на початок сторінки


Корисні лінки

Аріма Рютаро їде до Японії на триколісній вантажівці

32-річний японський кондитер Аріма Рютаро їде найменшою у світі вантажівкою із Франції до Японії. У дорозі він уже четвертий місяць, подолав 34 тис. км, попереду ще 15 тис. (Газета по-українськи , 07.08.2007)

 
INTV: Мандрівник проїде з Японії до Франції на мопеді

П'ять тисяч кілометрів на мопеді - з Парижа до Японії. Це Рютаро Аріма вирішив повернутись додому не банальним літаком. Побачити Ейфелеву вежу він мріяв з дитинства. (Відеокліп новин "Нового каналу" на сайті intv-inter.net, 03.08.2007)

 
Хочете зекономити гроші на літак – рушайте у подорож на мопеді.+ВІДЕО

Рютаро Аріма у своїй рідній Японії вивчав біотехнології. Але з дитинства мріяв побачити Ейфелеву вежу. Тому закинув навчання і гайнув до Парижа. Милувався красою міста й відпрацьовував кулінаром. Коли опанував нову професію, вирішив повернутися назад у Японію. Але не банальним літаком, а на мопеді. (Репортер - Новий канал, 04.08.2007)

 
Мандрівник який їде на мопеді з Франції до Японії зупинився в Києві

Із Франції до дому в Японію Рютаро Аріма їде вже четвертий місяць. Нині розвиває максимальну швидкість на українських шляхах - 40 кілометрів на годину. В його італійському триколісному напів-мопеді лише один циліндр, утім є сонячна батарея і супутникова система навігації. Його триколісне диво техніки вже тричі ламалося, але він не засмучується - в Україні вистачає майстрів готових полагодити. Першого травня японець Рютаро Аріма виїхав з французького міста Діжон. Там він кілька років працював кондитером. На зароблені гроші придбав триколісного мопеда і вирішив на ньому повернутися в рідну Японію. (ТРК "Студія 1+1", 03.08.2007)

Повернутись на початок сторінки

     

На головну ] Нагору ]

 


Интернет реклама УБС
  Аніме та манґа українською Лучшие проекты о Японии.    

Забороняється відтворення будь-якої інформації з цього сайту, текстової чи графічної!

Запитання та зауваження з питань оформлення та змісту сайту надсилати на адресу: japan4you@ukr.net.

Copyright © 2005-2019 Фонд "Мрії здійснюються". No reproduction or republication without written permission.

 

  Останнє оновлення: 27.03.2019